Szpital działa w 3 lokalizacjach: Poznaniu, Kowanówku oraz Kiekrzu.
Filia nr 1, zlokalizowana w Poznaniu, świadczy wielospecjalistyczną opiekę w zakresie chirurgii, ortopedii, chorób wewnętrznych, kardiologii, ginekologii i położnictwa, neonatologii, neurologii, otolaryngologii, okulistyki, transplantologii i urologii. W tej lokalizacji działa również Szpitalny Oddział Ratunkowy, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Blok Porodowy, Przychodnia Wielospecjalistyczna oraz Centrum Opieki Długoterminowej i Psychiatrycznej.
Filia nr 2, Szpital Rehabilitacyjno–Kardiologiczny w Kowanówku, świadczy opiekę w zakresie kardiologii oraz rehabilitacji kardiologicznej i narządu ruchu.
Filia nr 3, Wielkopolskie Centrum Rehabilitacji w Kiekrzu, świadczy opiekę w zakresie rehabilitacji ogólnoustrojowej, kardiologicznej i neurologicznej.
Szpital świadczy również ambulatoryjne usługi z zakresu diagnostyki laboratoryjnej oraz diagnostyki obrazowej, w tym badanie tomografem komputerowym.
Osobom głuchym lub słabosłyszącym zapewniamy korzystanie z pomocy tłumacza języka migowego on-line, do którego dostęp można uzyskać klikając w ikonę „ucha”, znajdującym się na górnym pasku naszej strony internetowej. Komunikacja odbywa sią za pośrednictwem połączenia wideo na komputerze/tablecie/telefonie pacjenta wprost z przeglądarki. Aby rozpocząć rozmowę wystarczy nacisnąć przycisk Połącz z tłumaczem Języka Migowego ON-LINE.
Usługa tłumaczenia języka migowego on–line jest bezpłatna i dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Z tłumacza języka migowego mogą Państwo skorzystać również podczas wizyty osobistej we wszystkich trzech lokalizacjach Szpitala. Usługa wymaga wcześniejszego zgłoszenia takiej potrzeby z Koordynatorem ds. Dostępności pod adresem dostepnosc@lutycka.pl . W mailu należy wskazać dane kontaktowe i datę planowanej wizyty.
Jeśli potrzebujesz wsparcia lub chcesz złożyć „wniosek o zapewnienie dostępności” prosimy o kontakt mailowy na adres dostepnosc@lutycka.pl podając we wniosku dane kontaktowe wnioskodawcy oraz sposób kontaktu. Wskaż także bariery utrudniające lub uniemożliwiające dostępność zakresie architektonicznym lub informacyjno – komunikacyjnym oraz określ preferowany sposób zapewnienia dostępności.